Bezpieczny wynajem samochodu
Bezpieczny wynajem samochodów
21 stycznia 2019
Wypożyczalnia samochodów dla firm
Wypożyczalnia samochodów dla firm
31 stycznia 2019

Zwiedzaj wynajętym autem

Wypożyczalnia samochodowa może okazać się rewelacyjnym pomysłem na przykład gdy chcemy zwiedzić Śląsk. Województwo śląskie jest jednym z najbardziej rozwiniętych przemysłowo i gospodarczo w kraju. Infrastruktura drogowa na tym terenie jest jedną z najlepszych w Polsce dzięki czemu poruszanie się samochodem będzie tu czystą przyjemnością.

Za “kółkiem” wypożyczonego samochodu zwiedzamy aglomerację Śląską

Zacznijmy od Gliwic, które w rankingu najładniejszego miasta na śląsku zajęły pierwsze miejsce. Bez wątpienia godna polecenia jest radiostacja gliwicka. Atrakcja ta ma walor nie tylko wizualny ale również historyczny. To właśnie tutaj miała miejsce słynna “prowokacja gliwicka” i początek II Wojny Światowej. W budynku można zapisać się na seans, który dokładnie ilustruje wydarzenia z ’39 roku. Po wyjściu na zewnątrz zwiedzający może zachwycać się tak wysoką budowlą wykonaną wyłącznie z drewna i gwoździ.
Kierując się w stronę stolicy Górnego Śląska możemy pójść na koncert do słynnego klubu muzycznego “CK Wiatrak” lub do Teatru w Zabrzu. Repertuar i kalendarz koncertów podane są na stronach internetowych.
Chorzów słynne jest z Wesołego Miasteczka oraz Śląskiego Ogrodu Zoologicznego. Położone w bliskim sąsiedztwie kuszą swoją atrakcyjnością. Dla dorosłych i dla dzieci. Park rozrywki został niedawno całkowicie odnowiony, a zoo posiada wiele wspaniałych okazów. Na obu terenach można coś zjeść i usiąść na trawie  Miejsce godne polecenia, zwłaszcza latem.
Stolica Śląska kusi wieloma rzeczami, niestety żeby je wszystkie opisać artykuł zająłby sporo miejsca. Wymienimy dwie znane. Pierwszą jest Filharmonia, dla osób lubujących się w dobrej muzyce oraz Spodek, który znany jest prawdopodobnie w całej Polsce. W Spodku możemy trafić zarówno na koncerty, jak i wydarzenia sportowe poprzez różnego rodzaju festiwale, aż do targów ślubnych. Terminarz wydarzeń radzimy sprawdzać na bieżąco na ich stronie internetowej.
Zimą możemy pozjeżdżać na nartach lub snowbordzie z Górki Środulskiej w Sosnowcu. Jest to namiastka stoków narciarskich w  środku miasta. Już nie trzeba wybierać się specjalnie w góry aby pozjeżdżać. Na miejscu znajduje się też wypożyczalnia sprzętu oraz wyciąg. Polecamy początkującym i dzieciom.Wynajmij i zwiedzaj

Auto odpowiednie do zwiedzania

Nie ma jednego idealnego modelu dla każdego. Wybór uzależniony jest od potrzeb klienta. Trzeba określić czy wynajmujący zwiedza sam czy z rodziną, czy potrzebne mu będzie auto na dłuższe jazdy czy tylko po mieście, wygodne do zapakowania lub większe i komfortowe w środku. Bez względu na to, którą opcję klient wybierze, wszystkie samochody posiadające wyżej wymienione cechy, są dostępne w naszej wypożyczalni samochodowej. Posiadamy auta od segmentu A do segmentu D, od małej CityGo po limuzynę BMW X7. Jesteśmy w stanie zaspokoić najbardziej wybrednego klienta. Nasze samochody wyposażone są w akcesoria (foteliki dziecięce, bagażniki, łańcuchy na koła), o które wynajmujący nie musi się dodatkowo martwić. Dbamy o każdy szczegół, dlatego sporo klientów ponownie korzysta z naszych usług. Zachęcamy do współpracy z naszą wypożyczalnią.