Wypożyczalnia samochodów Siewierz
Wypożyczalnia samochodów Siewierz
20 marca 2018
wynajem auta mysłowice
Wynajem auta
13 kwietnia 2018

Wypożyczalnia samochodów Tychy

W tym roku rozwijając naszą flotę oraz w związku z większym zainteresowaniem klientów z miast aglomeracji śląskiej, poszerzyliśmy swoje działania w mieście Tychy. Oferta wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego obejmuje również to miasto.

W wypożyczalnia samochodów Tychy podstawienie pojazdu pod dom klienta kosztuje 30zł netto, w przypadku niedzieli lub święta należy doliczyć kolejne 20zł. W przypadku wynajmu powyżej pięciu dni, podstawienie oraz odbiór samochodu jest bezpłatny. Z naszą ofertą możesz zapoznać się https://pozycz-go.pl/wypozyczalnia-samochodow/

Jeśli nie chcesz aby samochód został podstawiony po dom, możemy go podstawić na dworzec PKP Ul. Asnyka 1, 43-100 Tychy

 

Tychy jako miasto

Tychy znajdują się w czołówce miast pod względem ilości mieszkańców oraz pod względem wielkości powierzchni.

Najstarsza wzmianka źródłowa o Tychach pochodzi z 1467 . Nazwa dzierżawcza od imienia Tych , stąd nazwa rodowa Tychy. Tychy – w dopełniaczu występują dwie poprawne formy odmiany nazwy miasta – „do Tychów” oraz „do Tych”. Pierwsza jest głęboko zakorzeniona wśród ludności Górnego Śląska i częściej używana regionalnie, druga rozpowszechniła się ogólnie w Polsce, poza Śląskiem.

W Tychach znajduje się bardzo dużo miejsc, które warto odwiedzić, począwszy od galerii sztuk oraz muzeów, poprzez pomniki oraz obiekty zabytkowe. Wynajmując samochód w naszej wypożyczalni samochodów Tychy, masz możliwość zwiedzić je wszystkie.