wypożyczenie samochodu Sosnowiec
Wypożyczalnia samochodów Sosnowiec
2 marca 2018
wynajem auta Gliwice
Wypożyczalnia samochodów Gliwice
2 marca 2018

Wypożyczalnia Mysłowice TanioNależąc do Aglomeracji Śląskiej, Mysłowice stanowią ważny i bardzo dobrze skomunikowany z innymi miejscowościami punkt na mapie Śląska. Krzyżują się tutaj najważniejsze drogi w województwie: autostrada A4 i droga ekspresowa S1. Sprawia to, że miasto jest jednym z ważniejszych punktów komunikacyjnych, również przez węzeł autostradowy w Brzęczkowicach. Nie ulega zatem wątpliwości, że w tych okolicach najlepiej poruszać się samochodem, dlatego też swoją siedzibę posiada tutaj nasza Wypożyczalnia samochodów Mysłowice.

Mysłowice to miejscowość, w której zlokalizowane jest nasze biuro, w którym nie tylko można wynająć samochód, ale także uzyskać szczegółowe informacje na temat świadczonych przez nas usług. Oferta naszej wypożyczalni została skonstruowana w taki sposób, by jak najlepiej odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania naszych klientów.Wypożyczalnia samochodów – MysłowiceWypożyczalnia samochodów w Mysłowicach

Zalety naszych pojazdów

 

Zacznijmy od rzeczy oczywistych. Wszystkie nasze pojazdy posiadają aktualne badania techniczne oraz są ubezpieczone – traktujemy to jako oczywisty standard. Chcemy jednak, by korzystanie z naszych samochodów wiązało się z wysokim komfortem, dlatego też nie ograniczamy się jedynie do spełniania warunków narzucanych odgórnie. Jeśli chodzi o właściwości posiadanych przez nas pojazdów, to wszystkie posiadają klimatyzację, dzięki czemu podróż nimi jest przyjemna nawet przy wysokiej temperaturze zewnętrznej. Dzięki radiu samochodowemu możemy uprzyjemnić jazdę, a doskonały stan techniczny samochodów oraz ich młody wiek, gwarantuje  bezpieczeństwo w czasie jazdy. Oprócz kwestii związanych z parametrami technicznymi, zaletą jest także oferta wynajmu, jaką przygotowała nasza wypożyczalnia samochodów Mysłowice.

Mysłowice posiadają kilka wypożyczalni, spośród których nasza wyróżnia się atrakcyjnym cennikiem, w którym cena za dobę wynajmu może wynosić nawet 45zł. Dodatkowo nie pobieramy żadnych opłat przygotowawczych – jedynym dodatkowym kosztem jest kaucja, którą zwracamy po oddaniu nam pojazdu. Istotne jest również to, że nie narzucamy naszym klientom limitu kilometrów . Naszym samochodem możesz jeździć ile chcesz: płacisz za czas wynajmu, nie za ilość przejechanych kilometrów. Udostępniany przez nas samochód jest od razu gotowy do drogi – sprawny, czysty i z pełnym bakiem pojazd to standard, jaki zapewnia nasza wypożyczalnia samochodów Mysłowice.

Mysłowice posiadają sporo stacji benzynowych, ale po co tracić cenny czas na wizyty na nich na samym początku podróży? Ceniąc Państwa wygodę redukujemy także do minimum formalności związane z wynajęciem samochodu. Przed wypożyczeniem auta nie wymagamy od Państwa niezliczonej ilości dokumentów – wystarczy nam prawo jazdy i dowód osobisty, byśmy udostępnili samochód. Dodatkowo na życzenie klienta, dostarczamy samochód we wskazane przez niego miejsce.Mysłowice wypożyczalnia samochodówWypożyczalnia samochodów Mysłowice – Skoda Octavia