Zwiedzanie wynajętym samochodem
Zwiedzaj śląsk wynajętym autem
24 stycznia 2019
Wynajmij busa
Bus do wynajęcia
4 lutego 2019

Wypożyczalnia samochodów dla firm

Wynajmij na firmę

Auto dla firmy

Bardzo modne i wygodne stało się wypożyczanie samochodów dla firm. Dzieje się tak gdy dane przedsiębiorstwo nie chce bądź nie może zainwestować we własną flotę, a wzięcie samochodów w leasing wiąże się z dodatkowym zamieszaniem i monotonną robotą papierkową, na którą firma nie ma ani czasu ani ludzi. Sytuację tę szybko rozwiązały wypożyczalnie samochodów, które przebijają się cenowo w ofertach dla przedsiębiorstw.

Jakie korzyści dla firm niesie za sobą wynajem samochodu?

Posiadanie przez pracowników samochodów niewątpliwie podnosi prestiż firmie ale oprócz tego jest konieczne do wykonywania pracy, stąd duże zainteresowanie wynajmem.

Nie wszystkie przedsiębiorstwa mogą sobie pozwolić na zakup własnej floty. Wynika to z trzech przyczyn: firma nie chce wydać swoich pieniędzy albo brać kredytu, ponieważ woli zainwestować w rozwój własny
lub po prostu go nie dostanie. Natomiast branie samochodów w leasing wiąże się z mnóstwem działań, do których trzeba oddelegować własnych pracowników. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Dodatkowym plusem sprzyjającym wynajmom jest fakt, iż dbanie o samochód przechodzi w całości na wypożyczalnię. Ona też nadzoruje serwisy i umawia na przeglądy.

Oferta naszej wypożyczalni

Nasza wypożyczalnia ma specjalnie przygotowane oferty dla firm. Najkorzystniejszą opcją jest wzięcie większej ilości samochodów na długi okres czasu, wtedy ceny są praktycznie bezkonkurencyjne.
Zapewniamy również stałą opiekę nad klientem. W razie jakiegokolwiek wypadku jesteśmy pod telefonami 24h/ dobę. Dbamy o stan techniczny auta oraz pilnujemy terminów przeglądu.

Posiadamy samochody od segmentu A do segmentu D, od małych CityGo, którymi dobrze parkuje się w mieście po luksusowe BMW X6. Nasza flota nie jest starsza niż trzy lata, co świadczy na korzyść stanu technicznego każdego z aut.
Odbieramy i podstawiamy auto pod wskazany adres. Bez problemu dojeżdżamy na lotniska, dlatego pracownik lub firma nie muszą się martwić o dojazd do siedziby wypożyczalni.
Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji samochodów i życzymy przyjemnej jazdy.