wynajem auta Gliwice
Wypożyczalnia samochodów Gliwice
2 marca 2018
Śląska wypożyczalnia samochodów
Wypożyczalnia samochodów Śląsk
2 marca 2018

Wypożyczalnia samochodów Dąbrowa Górnicza

Wypożyczalnia samochodów – Dąbrowa GórniczaWypożyczalnia samochodów Dąbrowa Górnicza – Skoda OctaviaDynamiczny rozwój naszej firmy wpływa na zakres działalności i ofertę, którą przygotowała nasza wypożyczalnia samochodów. Dąbrowa Górnicza to kolejne miasto, w którym oferujemy nasze usługi. Podróżowanie własnym samochodem nie zawsze jest możliwe, a wynajem auta cieszy się coraz większą popularnością w naszym kraju. Przez lata owiany był złą sławą, jednak z uwagi na poprawę rynku, Polacy przekonują się, że korzystanie z pożyczonego samochodu może być bardziej wygodne i opłacalne niż podróż własnym autem. Firma Pożycz-Go dokłada wszelkich starań, by klienci w Dąbrowie Górniczej mieli dostęp do usług wynajmu samochodów na najwyższym poziomie.

Prosta oferta dla każdego

Przygotowując naszą propozycję, zależało nam przede wszystkim na jej przejrzystości. Zasady, na których wypożyczamy samochody są proste i niczego nie ukrywamy przed naszymi klientami. W zawieranych z nami umowach nie ma zapisów drobnym druczkiem. Regulamin wynajmu auta jest dostępny na stronie internetowej i można go spokojnie i dokładnie przeczytać jeszcze przed podjęciem decyzji o wypożyczeniu samochodu. Również w trakcie załatwiania formalności dajemy klientowi tyle czasu, ile potrzebuje, by zapoznać się z dokumentami przed ich podpisaniem. Na wszelkie pojawiające się pytania udzielamy wyczerpujących odpowiedzi. Pełna przejrzystość ustalonych przez nas zasad to jedna przyczyn rosnącej popularności, jaką cieszy się nasza wypożyczalnia samochodów – Dąbrowa Górnicza jest kolejną miejscowością na mapie Śląska, która może poznać nas bliżej i skorzystać z naszej oferty.

Najlepsza wypożyczalnia samochodów w Dąbrowie Górniczej

Wypożyczalnia samochodów w Dąbrowie GórniczejObserwując dokładnie lokalny rynek wynajmu aut postanowiliśmy stworzyć wypożyczalnię, której oferta jest skonstruowana przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych, potrzebujących samochodu do realizacji prywatnych celów oraz o klientach firmowych, którym samochody w okolicach Dąbrowy Górniczej są potrzebne w czasie delegacji na Śląsku. Z tego powodu nasza flota to wyłącznie pojazdy osobowe. Postawiliśmy na markę Skoda, która słynie z aut wygodnych i niezawodnych. Te dwie cechy są ważne dla każdego kierowcy. Zróżnicowanie naszej floty jeśli chodzi o modele samochodów pozwala nam na pożyczenie auta zarówno osobie zainteresowanej pojazdem doskonałym do jazdy po mieście, jak i bardziej prestiżowym samochodem. Dużą uwagę przyłożyliśmy do konstruowania cennika, starając się, by był on jak najbardziej atrakcyjny. Niezależnie od czasu, na jaki auto zostanie wypożyczone. Nie odbiegamy tutaj od królujących obecnie na rynku wynajmu reguł i gwarantujemy, że dobowy koszt wynajmu samochodu w Pożycz-Go maleje wraz z liczbą dni wypożyczenia.

Nie tylko samochody

Sam samochód to już dużo, ale doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że większości kierowców potrzebne jest dodatkowe wyposażenie. W zależności od swoich zastosowań wpływa na komfort lub bezpieczeństwo jazdy. Dlatego też foteliki dziecięce i podstawki oraz nawigacje GPS to jedne z kilku dodatkowych akcesoriów. Oferuje nasza wypożyczalnia samochodów. Dąbrowa Górnicza i sąsiednie miejscowości mogą nie być dobrze znane kierowcom z innych okolic, dlatego warto ułatwić sobie podróż korzystając z GPS-u. Poznaj naszą ofertę bliżej na stronie internetowej lub skontaktuj się bezpośrednio z nami, by dowiedzieć się więcej!

Chcesz darmowe podstawienie i odbiór auta  w Dąbrowie ? Masz dwie możliwości:

-wynajem przy ul. Tysiąclecia 4, 41-303 Dąbrowa Górnicza

-wynajem przy Pałacu Kultury przy ul. Plac Wolności 1, 41-300 Dąbrowa Górnicza

-wynajem powyżej 3 dni = podstawienie i odbiór Gratis !