Wypożyczalnia samochodów Rybnik
24 maja 2019
wynajmij skode
Wynajem Skoda Fabia
9 lipca 2019

Wynajem Skoda CityGo

Idealna po mieście. Wszędzie się zmieści, nie ma problemu z oceną początku i końca samochodu, dzięki czemu parkowanie nie sprawia większego problemu. Wynajem skoda Citigo jest dostępny niemal od samego początku jej istnienia!

Parkowanie skody w małym paluszku

Znacie ten problem gdy chcecie szybko zaparkować, ale macie za duże auto i musicie szukać dalej? Albo w centrum handlowym, gdzie parkingi są tak wąskie, że wszelkie słupy i słupki noszą ślady obicia? Mamy rozwiązanie! Nasze małe autko Skoda City Go idealnie sprawdzi się na te okazje. Już nie musisz się stresować parkowaniem. Jej małe gabaryty sprawią, że poruszanie się nią w takich miejscach będzie komfortowe i przyjemne.

 

  • Czy minusem jest mały bagażnik?

Dla rodzin z dzieckiem zapewne tak. Jednak w naszym społeczeństwie istnieją różne grupy osób, a samochód City Go niekoniecznie musi odpowiadać wymaganiom wielkiej rodziny. Jeżeli jesteś studentem i dojeżdżasz na zajęcia do innego miasta, auto jest przeznaczone właśnie dla Ciebie. Jesteś sam w podróży i nie interesują Cię wielkie prędkości oraz szalona jazda? Znowu polecamy auto City Go. Bagażnik natomiast jest na tyle duży aby pomieścić dwie spore torby bagażowe, a nawet wózek spacerowy dziecięcy.

 

  • Mało pali.

Jedną z rzeczy, która nas najbardziej interesuje w samochodzie jest oczywiście świadomość ile auto potrzebuje benzyny. Jeżeli podróżujesz sam i niepotrzebny Ci duży samochód wynajmij City Go i ciesz się tanią jazdą. Zwiedzisz dwukrotnie więcej miejsc niż samochodem większym gabarytowo.

Wynajem Skoda Citigo

Inne zalety wynajmu Skody Citigo

 

Skoda CityGo jest nazywana “czeskim maluchem” o większym standardzie. Gabarytowo jest od niego sporo większa, natomiast na rynku plasuje się w kategorii autosegmentu A, czyli małych samochodów. Mimo swojej wielkości w środku samochodu mamy poczucie większej ilości miejsca. Pasażer z kierowcą nie dotykają się łokciami nawet w grubych kurtkach zimowych. Trzeba jednak przyznać, że cztery wysokie osoby miałyby nieco mniej komfortu ze względu na małą strefę przeznaczoną na nogi. Dużym plusem jest to, iż widoczność z wnętrza samochodu na drogę jest fantastyczna. Z tego powodu samochód polecamy wszystkim niskim osobom. Oprócz tego znajdziemy tu regulowaną wysokość kierownicy, cztery poduszki powietrzne oraz precyzyjną skrzynię biegów. Sama nazwa wskazuje, że samochód przeznaczony jest do jazdy po mieście, dlatego rozwijając prędkości autostradowe usłyszymy w kabinie hałas. Generalnie autko jest zwinne i można je zarezerwować w wersji 3 lub 5 drzwiowej.

 

Podsumowując, zachęcamy do skorzystania z usług naszej wypożyczalni samochodów pożycz-go.pl W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. małe autka typu Skoda CityGo. Uprzedzamy, że zainteresowanie jest na tyle duże, iż rezerwować trzeba znacznie wcześniej.