Złe nawyki kierowców
Złe nawyki kierowców zwiększające spalanie
29 listopada 2018
wynajem auta Bielsko Biała
Wypożyczalnia samochodów Bielsko Biała
7 grudnia 2018

Mysłowicki Jarmark Świąteczny

Świąteczny Jarmark na rynku w Mysłowicach odbędzie się w 2 tygodniu grudnia, a dokładnie od 7 do 9.12.2018. Jarmark jest doskonała okazją do zakupów związanych ze świętami Bożego Narodzenia. Będzie wielu wystawców którzy sprzedają ozdoby świąteczne, akcesoria, prezenty które 24 grudnia znajdą się pod choinką oraz świąteczne smakołyki. Na jednym z najpiękniejszych Jarmarków Bożonarodzeniowych zawita wiele kulinarnych smakołyków i obfitości dla każdego. Spacerując po Rynku znaleźć będzie można nie tylko aromatyczny grzaniec, czy słodkie pierniki. Pojawią się też specjały, których nie spotka się w żadnym innym miejscu w województwie śląskim. Mysłowicki rynek jest gotowy do przyjęcia setek Mysłowiczan, który mają ochotę już teraz poczuć świąteczną atmosferę. Oraz mieszkańców którzy chcą się przygotować do nadchodzącego święta.

Jak co roku spodziewana jest bardzo duża liczba osób które zechcą odwiedzić miejsce, w którym można poczuć odrobinę magii nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Wspaniała atmosfera, kolędy w tle, pachnące jedzenie i uśmiech ludzi. To tylko kilka elementów, które sprawiają że wizyta na Mysłowickim Jarmarku może pozostawić za sobą miłe wspomnieni. Owe wspomnienia mogą zostać w pamięci aż do przyszłorocznego Jarmarku.

Kto będzie wystawcą w tegorocznym Jarmarku?

Między 7-9 grudnia wielu wystawców, stowarzyszeń, przedsiębiorców czy szkół będzie miało okazje do sprzedaży swoich usług, produktów oraz do pokazania się licznemu gronu potencjalnych klientów którzy w niedalekiej przyszłości będą zainteresowani przestawioną na Jarmarku ofertą.

Z okazji jarmarku Urząd Miasta Mysłowice zorganizował  zbiórkę zabawek (zabawki nie musza być nowe, nie mogą być zniszczone). Zabawki będą rozdawane dzieciom które zdecydują się razem z rodzicami odwiedzić tegoroczny Jarmark i poczuć magie nadchodzących świąt.Jarmark Świąteczny w Mysłowicach

Atrakcje które umilą jarmarkowe dni

Przez te parę dni zaplanowano wiele atrakcji dla gości, między innymi mikołajkowe prezentacje przedszkoli i szkół, występ zespołu A.Y.A z Izabelą Tkocz, która była uczestniczką popularnego programu muzycznego The Voice of Poland. W sobotę odbędzie się prezentacja rzeźb w lodzie oraz warsztaty z tego zagadnienia pod hasłem – Kraina Lodu. Kolejnymi atrakcjami będą : Żywa szopka, Anielski Młyn, degustacja potraw świątecznych, Domek świętego Mikołaja oraz Moto Mikołajki.