Wypożyczalnia samochodów dla firm
Wypożyczalnia samochodów dla firm
31 stycznia 2019
nie masz samochodu? wynajmij!
Nie posiadasz własnego auta, wynajmij
12 lutego 2019

Przewóz większego ładunku? – bus do wynajęcia

Chcesz przewieźć większy ładunek? Masz ochotę kupić nowe łóżko ale dysponujesz tylko samochodem osobowym? Nie musisz załatwiać ciężarówki, możesz wynająć busa z naszej wypożyczalni, którym będziesz w stanie sam pokierować, a który przewiezie Twój wielki gabarytowo przedmiot. Dodatkowo sam stwierdzisz, który z pojazdów najbardziej Tobie odpowiada.

Bus czy ciężarówka?

W dzisiejszych czasach bardzo liczy się szybkość załatwienia czegokolwiek. Szybko kurier musi nam dostarczyć paczkę, szybko musimy zrobić obiad lub szybko wykonać zadania w pracy. Wszystko mieści się w sformułowaniu “just in time” tak dobrze znanym z dzisiejszej logistyki.  Żyjąc coraz szybciej również zamówiony stół czy łóżko chcielibyśmy mieć “zaraz” w domu. Co zrobić jeśli sami nie dysponujemy tak dużym samochodem a zamówienie auta ciężarowego nas przerasta finansowo? Jeśli ładunek gabarytowo zmieści się do busa lub nie przeszkadza nam, że musielibyśmy przewieźć coś na dwa razy to zachęcamy do wynajmu busa. Mniejszy niż ciężarówka pomieści spory bagaż, a jednocześnie nie trzeba mieć na niego prawa jazdy z kategorii C, więc sami możemy nim pokierować o jakiej porze chcemy. Brak uzależnienia od kierowcy jest na pewno plusem i przy małej przeprowadzce nie jest dodatkowym stresem. Wynajmujemy busa na ile dni chcemy i w tym czasie musimy się zmieścić lub zadzwonić o przedłużenie wynajmu. Takie dogodne rozwiązanie minimalizuje niepotrzebny pośpiech.

Busy w naszej flocie

 Każdy człowiek kilka razy w swoim życiu potrzebuje przewieźć coś co nie zmieści mu się do autobusu lub samochodu osobowego. Może nawet nie potrzebować ciężarówki tylko busa, który idealnie pomieści kanapę, szafę lub będzie samochodem serwisowym do czasu naprawy własnego pojazdu. Wypożyczalnie wychodzą na przeciw takim potrzebom i zaopatrują się w coraz to nowsze samochody dostawcze.
Nasza wypożyczalnia nie odbiega od reszty i proponuje wynajem dwóch busów: Mercedes Vito oraz Renault Traffic.
Mercedes Vito jest nazywany lekkim samochodem dostawczym produkowany przez niemiecki koncern Mercedez-Benz. Od 1995 roku produkcja odbywa się w mieście Vitoria, w Hiszpanii, stąd też nazwa auta. Stworzony został z myślą o przewożeniu lekkich ładunków lub osób.
Wynajem busa
Natomiast drugi bus Renault Traffic jest samochodem dostawczo-osobowym typu van. Oznacza to, iż posiada on nadwozie auta wielozadaniowego. Wyprodukowany został przez francuski koncern Renault. Jego główną zaletą jest to, iż może przewieźć on 9 osób lub, po złożeniu siedzeń, ładunek wielkogabarytowy.
Reasumując, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Samochody dostawcze mogą spełniać funkcję przewozu niewielkich ładunków jak również przewozu większej ilości osób. Dodatkowym atutem jest fakt, iż w Polsce na prowadzanie takiego samochodu wystarczy posiadanie prawa jazdy z kategorii B.
Zachęcamy do kontaktu!