wynajem długoterminowy
Wynajem długoterminowy czy leasing
28 grudnia 2018
Zwiedzanie wynajętym samochodem
Zwiedzaj śląsk wynajętym autem
24 stycznia 2019

Bezpieczny wynajem samochodów

Obecne czasy stawiają poziom poczucia bezpieczeństwa na wysokim
poziomie. Bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów jest bardzo ważne. W związku z tym firmy przeganiają się w wymyślaniu coraz to lepszych samochodów i artykułów mających na celu uniknięcie wypadków lub zminimalizowanie ich skutków.
Nasza firma doskonale zdaje sobie sprawę z niebezpieczeństw jakie niesie za sobą jazda samochodem. Dlatego staramy się zabezpieczyć przed potencjalnymi niechcianymi zdarzeniami. Przykładem tego jest stan naszej floty, w której nie znajdują się samochody starsze niż trzy lata. Dodatkowo, naszą podstawową zasadą, której przestrzegamy każdego dnia, jest nienaganny stan techniczny pojazdów oraz ich bieżąca kontrola.

Grono klientów docenia stan naszych samochodów, nienaganną
czystość, pełny bak paliwa czy możliwość dodatkowego wyposażenia.
Telefony, pod którymi pracujemy, czynne są 24 godziny na dobę co sprawia, że klient ma dodatkowe poczucie bezpieczeństwa w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych sytuacji na drodze.

Bezpieczny wynajem samochodu
Samochód z kierowcą

Jednym z wielu elementów bezpieczeństwa jest na pewno wynajem samochodu z kierowcą. Ta forma przewozu przypomina taksówkę, ponieważ klient siedzi na miejscu pasażera i jest przewożony z punktu A do punktu B. Dużym plusem takiego rozwiązania jest fakt, iż klient może wtedy odpocząć, a doświadczony, specjalnie wykwalifikowany  kierowca zapewni bez wątpienia komfortową jazdę.
W związku z licznymi zapytaniami o wynajem samochodu z kierowcą postanowiliśmy spełnić oczekiwania klientów i wypożyczać auta właśnie ze swoimi pracownikami. Taka oferta pojawi się niebawem na naszej stronie internetowej.
Kierowca, który będzie prowadził samochód, bardzo dobrze zna wszystkie nasze auta  oraz posiada doskonałą technikę prowadzenia samochodu. Możemy zatem zapewnić, że podróż będzie mijała spokojnie, bezpiecznie oraz komfortowo.

Automatyczna skrzynia biegów

Dla niektórych kierowców bezpieczna jazda kojarzy się z automatyczną skrzynią biegów. Wiąże się to bardziej z komfortem psychicznym w czasie jazdy niż faktycznymi danymi na ten temat. Niewątpliwie prym w tej opinii wiodą głównie panie, które dodatkowo stresują się jazdą z manualną skrzynią biegów.  Ewentualna pomyłka, którą można popełnić, a która nie sprawia większego niebezpieczeństwa podczas jazdy, to brak wciśnięcia jakiegokolwiek biegu. Błąd natychmiastowo można naprawić ponawiając próbę zmiany biegu. Nie jest to zatem aspekt bezpieczeństwa lecz wygody. Uważamy natomiast, że jeżeli od skrzyni biegów ma zależeć samopoczucie i komfort klienta. Co za tym idzie, również i dobra jazda.  Można zatem stwierdzić, iż automatyczna skrzynia biegów wpływa na bezpieczeństwo w czasie jazdy.
W naszej flocie znajdują się samochody dla osób, które wolałyby poruszać się “automatem”.  Jest ich mniej niż aut ze skrzynią manualną, która ma nadal grono wielbicieli, dlatego rezerwować trzeba z wyprzedzeniem.

Stan techniczny floty pożycz-go

Jak już wyżej zostało wspomniane, nie znajdziemy w naszej flocie aut starszych niż trzy lata. Samochody dobierane są z najwyższą starannością, tak by jazda nimi była wygodna i przyjemna, a jednocześnie cena nie odstraszała potencjalnego klienta.
Dodatkowo każde auto sprawdzane jest pod kątem technicznym przed każdym wynajmem. Serwisy i przeglądy wykonywane są na bieżąco. Czyszczenie samochodów, w środku jak i na zewnątrz, przeprowadzane jest starannie, przez co nasze auta cieszą również oko.
Wszystkie te czynności przeprowadzane w sposób kompleksowy wpływają na bezpieczeństwo prowadzenia pojazdu. Zachęcamy zatem do bezpiecznego wynajmu samochodów.