Wynajem samochodów w Piekarach Śląskich
Wypożyczalnia samochodów Piekary Śląskie
2 marca 2018
wypożyczenie samochodu Oświęcim
Wypożyczalnia samochodów Oświęcim
2 marca 2018

Auto zastępcze MysłowiceKolizje samochodowe przytrafiają się nawet najbardziej ostrożnym i odpowiedzialnym kierowcom. Większość z nich nie jest poważna w skutkach. Jednak nierzadko zdarza się, że uszkodzone w jej wyniku samochody nie mogą kontynuować jazdy i muszą zostać odstawione do serwisu samochodowego. To oczywiście spore utrudnienie, ponieważ większości z nas samochód jest potrzebny do wypełniania codziennych obowiązków. Na szczęście znajdując się w takiej sytuacji, mamy możliwość uzyskać auto zastępcze Mysłowice.

Mysłowice to siedziba naszej wypożyczalni, która umożliwia bezpłatne, bezgotówkowe udostępnianie samochodów zastępczych. By uzyskać za darmo pojazd zastępczy trzeba spełnić kilka warunków, z których najważniejszy jest ten, by nie być sprawcą kolizji. Idea darmowego udostępniania auta zastępczego opiera się bowiem na tym, że korzystać z niego może osoba poszkodowana w wyniku kolizji, a koszty związane z udostępnieniem pojazdu ponosi ubezpieczyciel sprawcy.

Auto zastępcze Mysłowice – Skoda OctaviaAuto zastępcze Mysłowice

Jak uzyskać auto zastępcze?

 

Jeśli więc nie jesteśmy sprawcami kolizji drogowej, ale w jej wyniku utraciliśmy możliwość korzystania z własnego samochodu, jak najbardziej możemy zgłosić się do wypożyczalni po samochód zastępczy. Co ważne, mamy pełną dowolność w wyborze wypożyczalni, z której weźmiemy auto . Nikt nie może też postawić nam ograniczeń cenowych dla wybranego przez nas auta, aczkolwiek obowiązuje nas zasada, wedle której auto zastępcze nie może być wyższej klasy niż nasz pojazd. Mamy też pełną dowolność jeśli chodzi o miejsce, w które zostanie dostarczone do nas auto zastępcze Mysłowice.

Mysłowice to siedziba naszej wypożyczalni, jednak nasze auta zastępcze dostarczamy we wskazane miejsce, które może być miejscem kolizji, miejscem zamieszkania osoby, której udostępniamy auto zastępcze itp. Nie pobieramy żadnych opłat od poszkodowanego w wyniku kolizji za dostarczenie we wskazane przez niego miejsce samochodu. By uzyskać pojazd zastępczy trzeba posiadać prawo jazdy i dowód osobisty, dane sprawcy kolizji oraz jego ubezpieczyciela oraz notatkę policji. Bardzo ważne jest również, by szkoda, której doznała osoba poszkodowana w wyniku kolizji została zgłoszona do Towarzystwa Ubezpieczeniowego i by TU przekazało poszkodowanemu numer zgłoszenia szkody. Z tymi danymi szybko i bezproblemowo uzyskamy auto zastępcze.

Mysłowice to miasto, w którym często udostępniamy samochody zastępcze i gwarantujemy, że odbywa się to bez żadnych opłat . Auto zastępcze udostępniamy nawet od momentu powstania szkody. Pojazd udostępniony jest do chwili, w której poszkodowany uzyska odszkodowanie bądź będzie mógł na powrót korzystać ze swojego pojazdu.

Samochody zastępcze MysłowiceWynajem samochodów zastępczych Mysłowice